Skålar silver

Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 2 st, på fot, sterlingsilver samt 900 silver, floral dekor, diameter ca 14 samt 20 cm, totalvikt 281 g

Ytslitage, fåtal repor

433042

2017-01-17