Terrin silver

Terrin silver
Terrin silver
Terrin silver
Terrin silver
Terrin silver
Terrin silver
Terrin silver
Terrin silver
Terrin silver
Terrin silver

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TERRIN, sterlingsilver, terrin med bård av akantusblad, fötter samt hänkel av stiliserade blomster samt bladformationer, höjd ca 20, längd 43, bredd 25 cm, vikt 1841 g

Slitage, en hänkel saknas, tennlagning, smärre repor, fåtal synliga porer

433044

2017-01-17