Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1 par, Kina, porslin, 1900-tal, höjd 43 cm

Nagg, slitage

433048

2017-01-22