Emaljskyltar tema skyltar
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMALJSKYLTAR, 3 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "Det förenade danska lifförsäkrnings aktiebolaget Hafnia i Köpenhamn", "LIF-Försäkrings-Aktiebolaget VICTORIA Stockholm", "FYLGIA försäkringar", varierande mått
Skador, färgbortfall
433052
2017-01-16