Emaljskyltar tema skyltar

Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJSKYLTAR, 3 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "Det förenade danska lifförsäkrnings aktiebolaget Hafnia i Köpenhamn", "LIF-Försäkrings-Aktiebolaget VICTORIA Stockholm", "FYLGIA försäkringar", varierande mått

Skador, färgbortfall

433052

2017-01-16