Orrefors Silvia

Orrefors Silvia
Orrefors Silvia
Orrefors Silvia
Orrefors Silvia
Orrefors Silvia
Orrefors Silvia
Orrefors Silvia
Orrefors Silvia

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGEBORG LUNDIN, 2 dlr, Orrefors, "Silvia", kristall, shaker med propp, vinkaraff med propp, signerade, höjd 23,-24,5 cm.

Minimalt slitage

433057

2017-01-13