Henri Riviere litografi

Henri Riviere litografi
Henri Riviere litografi
Henri Riviere litografi
Henri Riviere litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRI RIVIERE (Frankrik,e 1864-1951), Seine - Paris, 1889-1891, signerad i trycket Henri Riviere, färglitografi, 17x21 cm

Något gulnad, fläckar

433062

2017-01-28