Gideon Börje oljemålning

Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965), Läsande flicka, olja på duk, signerad G.Börje, 73x60 cm

433063

2017-01-13