Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GEORG GUNDORFF, Danmark, 1876-1925, Båtar vid hamn, Helsingörs hamn, signerad, olja på duk, 45x66 cm,
A tergo otydligt betitlad.
433065
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här