Georg Gundorff

Georg Gundorff
Georg Gundorff
Georg Gundorff
Georg Gundorff
Georg Gundorff
Georg Gundorff

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEORG GUNDORFF, Danmark, 1876-1925, Båtar vid hamn, Helsingörs hamn, signerad, olja på duk, 45x66 cm,

A tergo otydligt betitlad.

433065

2017-01-13