Skrin på benställning

Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning
Skrin på benställning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN PÅ BENSTÄLLNING, 1700-tal, ek, benställningen med låda, skuren dekor, höjd ca 83, 64x55 cm,
nyckel finns att avhämta på utlämningen

Renoverad, omarbetad, inredd för bestick, slitage

433067

2017-01-12