Skrin på benställning
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIN PÅ BENSTÄLLNING, 1700-tal, ek, benställningen med låda, skuren dekor, höjd ca 83, 64x55 cm,
nyckel finns att avhämta på utlämningen
Renoverad, omarbetad, inredd för bestick, slitage
433067
2017-01-12