C. O. Hultén färglitografi

C. O. Hultén färglitografi
C. O. Hultén färglitografi

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Berättelse från andra landskap", signerad och numrerad, C. O. Hultén 46/90, färglitografi, 55x66 cm

433071

2017-01-13