Servis Meissen

Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SERVIS, 23 delar, Meissen, 1900-tal, lökmönstret i blåvitt, bestående av 8 tekoppar med fat, kaffekanna, 6 uppläggningsfat, skål med gallerkant, såssnipa, mjölkkanna, 2 vaser, gräddkanna, sockerskål med lock, cremekopp

Ett fat med lagning, delvis andrasortering

433073

2017-01-13