Ivar Morsing oljemålning

Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

IVAR MORSING (1919-2009): Figurer, signerad och daterad I. Morsing -56, olja på pannå, ca 32x40 cm

433074

2017-01-13