Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
IVAR MORSING (1919-2009): Figurer, signerad och daterad I. Morsing -56, olja på pannå, ca 32x40 cm
433074
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här