Walter Stuart Lloyd akvarell

Walter Stuart Lloyd akvarell
Walter Stuart Lloyd akvarell
Walter Stuart Lloyd akvarell
Walter Stuart Lloyd akvarell
Walter Stuart Lloyd akvarell
Walter Stuart Lloyd akvarell

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WALTER STUART LLOYD, (Storbritannien1845-1959): Flodlandskap med figurer, akvarell, signerad, 24x54 cm

Gulnad, missfärgad, saknar glas

433076

2017-01-13