Ragnar Sandberg teckning

Ragnar Sandberg teckning
Ragnar Sandberg teckning
Ragnar Sandberg teckning
Ragnar Sandberg teckning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Pojke, teckning, signerad och daterad RS Torekov 44, 34x25 cm

433078

2017-01-13