Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Pojke, teckning, signerad och daterad RS Torekov 44, 34x25 cm
433078
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här