Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): Komposition med rep och sko, signerad och numrerad Axel Olson 141/260, färgetsning, ca 31,5x52 cm
433081
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här