Axel Olson färglitografi

Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition med rep och sko, signerad och numrerad Axel Olson 141/260, färgetsning, ca 31,5x52 cm

433081

2017-01-13