Folke Berlinde oljemålningar

Folke Berlinde oljemålningar
Folke Berlinde oljemålningar
Folke Berlinde oljemålningar
Folke Berlinde oljemålningar
Folke Berlinde oljemålningar
Folke Berlinde oljemålningar
Folke Berlinde oljemålningar
Folke Berlinde oljemålningar

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE BERLINDE (1887-1974): 2 st, Stadsmotiv från bl a Espalion i Frankrike, signerade och daterade -46 och -53, den ena med dedikation, olja på pannå, ca 49x32 resp. 33x25 cm

433084

2017-01-13