Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
FOLKE BERLINDE (1887-1974): 2 st, Stadsmotiv från bl a Espalion i Frankrike, signerade och daterade -46 och -53, den ena med dedikation, olja på pannå, ca 49x32 resp. 33x25 cm
433084
2017-01-13