Sven Henricson marstrandsmotiv

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN HENRICSON (1906-1992): Motiv från Marstrand, signerad och daterad Sven Henricson 1961, olja på duk, 60x73 cm

433086

2017-01-13