Einar Kihlman oljemålning

Einar Kihlman oljemålning
Einar Kihlman oljemålning
Einar Kihlman oljemålning
Einar Kihlman oljemålning
Einar Kihlman oljemålning
Einar Kihlman oljemålning

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR KIHLMAN (1912-2001):"Landskap vid Solvalla", signerad Kihlman, olja på duk, 46x55 cm

433087

2017-01-13