Smycken 4 delar

Smycken 4 delar
Smycken 4 delar
Smycken 4 delar
Smycken 4 delar
Smycken 4 delar
Smycken 4 delar
Smycken 4 delar
Smycken 4 delar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SMYCKEN, 4 delar 18 k guld samt 8/8-slipade diamanter, totalt ca 0,08 ct, parti bestående av, hänge i form av kors samt 3 ringar, ringstorlek mellan 16,5 - 18,5 mm, vikt 13,6 g

Bruksslitage, hänge med bucklor, en ring isärsågad, ojämna ringskenor

433099

2017-01-13