Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
FAT, flintgods, England, omkring 1900, Arctic scenary, ca 49x40 cm
Kantnagg, bränningsdefekt, smärre krackelyr
433101
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här