Uppläggningsfat i flintgods

Uppläggningsfat i flintgods
Uppläggningsfat i flintgods
Uppläggningsfat i flintgods
Uppläggningsfat i flintgods
Uppläggningsfat i flintgods
Uppläggningsfat i flintgods

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

FAT, flintgods, England, omkring 1900, Arctic scenary, ca 49x40 cm

Kantnagg, bränningsdefekt, smärre krackelyr

433101

2017-01-13