Bordsur empirestil

Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil
Bordsur empirestil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1800-talets slut, empirestil, svartmålat och bronserat, höjd 50 cm, pendel och nyckel medföljer

Urtvla med skada, dekorskador, en fot saknas

433107

2017-01-13