Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, 1800-talets slut, empirestil, svartmålat och bronserat, höjd 50 cm, pendel och nyckel medföljer
Urtvla med skada, dekorskador, en fot saknas
433107
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här