Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FÖRSTORINGSGLAS, BLÄCKSTÄLL, 6 ASKFAT, SALTKAR med uttag för sked, SERVETTRING, silver, 1900-tal, Sverige, England/Persien, SIGILLSTAMP medföljer i nysilver
Slitage
433114
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här