Förstoringsglas bläckställ askfat saltkar silver

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÖRSTORINGSGLAS, BLÄCKSTÄLL, 6 ASKFAT, SALTKAR med uttag för sked, SERVETTRING, silver, 1900-tal, Sverige, England/Persien, SIGILLSTAMP medföljer i nysilver

Slitage

433114

2017-01-13