Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets slut, valnöt , skiva med läderimitation, lösa hurtsar, höjd 77, 144x84 cm
Nyckel saknas, slitage, beslag saknas på hurtsarnas baksida
433117
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här