Skrivbord valnöt

Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt
Skrivbord valnöt

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, valnöt , skiva med läderimitation, lösa hurtsar, höjd 77, 144x84 cm

Nyckel saknas, slitage, beslag saknas på hurtsarnas baksida

433117

2017-01-13