Ragnar Johansson oljemålning

Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Sydländskt motiv med åsna och människor, monogramsignerad RJ., olja på duk, ca 50x100 cm

433118

2017-01-13