Einar Jolin blyertsteckning

Einar Jolin blyertsteckning
Einar Jolin blyertsteckning
Einar Jolin blyertsteckning
Einar Jolin blyertsteckning

Såld för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Porträtt av ""Advokatfiskalen Erik Jolin", signerad och daterad Einar Jolin 1958, blyertsteckning, ca 18x15 cm

433119

2017-01-13