Snapplåsgevär

Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SNAPPLÅSGEVÄR, 17/1800-tal, stock i stål med dekorpaneler i mässing och pärlemor, längd 118 cm

korrosion, delar saknas, senare hane och eldstål, skador

433134

2017-02-02