Eva Cohen oljemålning

Eva Cohen oljemålning
Eva Cohen oljemålning
Eva Cohen oljemålning
Eva Cohen oljemålning
Eva Cohen oljemålning
Eva Cohen oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVA COHEN (samtida): "Moulin rouge" cancandanserskor, olja på duk, signerad och daterad E.Cohen 2008, 84x100 cm, oramad

433135

2017-01-13