Per Hilding Perjons

Per Hilding Perjons
Per Hilding Perjons
Per Hilding Perjons
Per Hilding Perjons
Per Hilding Perjons
Per Hilding Perjons

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER HILDING PERJONS (1911-1998): Dalkulla med stånka, signerad Per Hilding, olja på duk, 65x45 cm

Smärre färgbortfall, krackeleringar

433142

2017-01-13