Josef Frank uplight

Josef Frank uplight
Josef Frank uplight
Josef Frank uplight
Josef Frank uplight
Josef Frank uplight
Josef Frank uplight

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, uplight, Svenskt Tenn, modellnummer 2148, mässing, höjd ca 161 cm

Bucklor, slitage

433145

2017-01-13