Sideboard Kofoed Larsen palisander

Såld för:

17 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

IB KOFOD-LARSEN, Säffle, sidebord, 1960-tal, palisander, benställning i metall, dörrar med bakomvarande hyllinredning, 81, 240x44 cm, CITES-intyg medföljer

Visst slitage, senare ben

433146

2017-01-14