Steiff nallebjörn
2017-01-13
433147
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEIFF, nallebjörn, 1910-30-tal, klädd i virkad klänning, knapp i örat, höjd ca 13 cm
Slitage