Steiff nallebjörn

Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEIFF, nallebjörn, 1910-30-tal, klädd i virkad klänning, knapp i örat, höjd ca 13 cm

Slitage

433147

2017-01-13