Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STEIFF, nallebjörn, 1910-30-tal, klädd i virkad klänning, knapp i örat, höjd ca 13 cm
Slitage
433147
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här