Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Restauranginteriör med gäster, självporträtt, färglitografi, signerad och numrerad 106/375, bildmått 59x86 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

433154

2017-01-14