Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Restauranginteriör med gäster, självporträtt, färglitografi, signerad och numrerad 106/375, bildmått 59x86 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
433154
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här