Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Barinteriör med figurer, färglitografi, sign och numrerad 205/375, bladstorlek 58x86 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

433155

2017-01-14