Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KRUCIFIX, 1800-talets slut, träskuret med bemålning, fot i sten, Jesus-figurens höjd 22 cm, total höjd 42 cm
Senare kors, torsspricka, lagning
433156
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här