Krucifix 1800-tal

Krucifix 1800-tal
Krucifix 1800-tal
Krucifix 1800-tal
Krucifix 1800-tal

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRUCIFIX, 1800-talets slut, träskuret med bemålning, fot i sten, Jesus-figurens höjd 22 cm, total höjd 42 cm

Senare kors, torsspricka, lagning

433156

2017-01-14