Karmstolar kurbitsdekor

Karmstolar kurbitsdekor
Karmstolar kurbitsdekor
Karmstolar kurbitsdekor
Karmstolar kurbitsdekor
Karmstolar kurbitsdekor
Karmstolar kurbitsdekor
Karmstolar kurbitsdekor
Karmstolar kurbitsdekor

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, kurbitsmålning, tidigt 1900-tal, höjd 99,5 cm, bredd 60 cm.

Smärre slitage

433157

2017-01-14