Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, kurbitsmålning, tidigt 1900-tal, höjd 99,5 cm, bredd 60 cm.
Smärre slitage
433157
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här