Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, guldpläterad metall, höjd ca 182 cm

Smärre slitage

433163

2017-01-14