Fåtöljer jugend

Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend
Fåtöljer jugend

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, jugend, tidigt 1900-tal, massiv ek, skuren dekor, bredd 70, höjd 93 cm

Senare stoppning och resår, klädsel med visst slitage

433164

2017-01-14