Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, jugend, tidigt 1900-tal, massiv ek, skuren dekor, bredd 70, höjd 93 cm
Senare stoppning och resår, klädsel med visst slitage
433164
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här