Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGBORD, 1900-tal, skiva i ek, höjd ca 75, 95x49, totalt ca 158 cm
Ytskador, slitage, skiva med spricka
433165
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här