Slagbord 1900-tal

Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, 1900-tal, skiva i ek, höjd ca 75, 95x49, totalt ca 158 cm

Ytskador, slitage, skiva med spricka

433165

2017-01-13