Matsalsbord engelsk stil 1900-talets mitt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

MATSALSBORD, engelsk stil, 1900-talets mitt, mahogny, rund skiva på fyrpassad centralfot med lejonfötter i mässing, höjd ca 77 cm, diameter ca 108 cm

Ytslitage, stötmärken

433168

2017-01-14