Byrå army-stil

Byrå army-stil
Byrå army-stil
Byrå army-stil
Byrå army-stil
Byrå army-stil
Byrå army-stil

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ / SÄNGBORD, ett par, army-stil, 1900-talets andra hälft, mahogny med mässingsbeslag, höjd 67, bredd 46, djup 29 cm.

Smärre slitage

433175

2017-01-14