Emaljskyltar tema skyltar
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMALJSKYLTAR, 2+2+1 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "THULE-BOLAGEN Brand-Victoria försäkringsagentur", "Lifförsäkrings-aktiebolaget THULE agentur", "Kontor", blåvita, 19x38, 21x32 resp 8x18 cm
Emaljskador
433180
2017-01-16