Emaljskyltar tema skyltar

Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMALJSKYLTAR, 2+2+1 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "THULE-BOLAGEN Brand-Victoria försäkringsagentur", "Lifförsäkrings-aktiebolaget THULE agentur", "Kontor", blåvita, 19x38, 21x32 resp 8x18 cm

Emaljskador

433180

2017-01-16