Emaljskyltar tema skyltar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EMALJSKYLTAR, 3+1+1 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "Försäkringsanstalten GOTHIA ömsesidig stiftad 1898 Stockholm Agentur", "Olycksfallförsäkringsanstalten GOTHIA Stockholm", "Försäkringsanstalten Gothia Agentur", 21,5x37, 21x32, oval 11x18,5 cm
Emaljskador
433183
2017-01-16