Emaljskyltar tema skyltar

Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMALJSKYLTAR, 3+1+1 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "Försäkringsanstalten GOTHIA ömsesidig stiftad 1898 Stockholm Agentur", "Olycksfallförsäkringsanstalten GOTHIA Stockholm", "Försäkringsanstalten Gothia Agentur", 21,5x37, 21x32, oval 11x18,5 cm

Emaljskador

433183

2017-01-16