Pierre Olofsson färglitografi

Pierre Olofsson färglitografi
Pierre Olofsson färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad och numrerad Olofsson 15/60, färglitografi, ca 43x34 cm

433185

2017-01-14