Emaljskyltar tema skyltar

Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar
Emaljskyltar tema skyltar

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMALJSKYLTAR, 5 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "RIKSKASSAN Allmän Sjuk&Begravningskassa Inträdesålder 15-60 år", Försäkringsaktiebolaget National Agentur", " Allmänna PENSIONSFÖRSÄKRINGS bolaget Livförsäkringar-Livräntor", " SVENSKA LIF försäkringsbolaget agentur", "Försäkringsaktiebolaget National Stiftadt 1905", varierande storlekar varav den största 35x50 cm

Emaljskador, lagningar

433188

2017-01-16