Emaljskyltar tema skyltar
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EMALJSKYLTAR, 5 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "RIKSKASSAN Allmän Sjuk&Begravningskassa Inträdesålder 15-60 år", Försäkringsaktiebolaget National Agentur", " Allmänna PENSIONSFÖRSÄKRINGS bolaget Livförsäkringar-Livräntor", " SVENSKA LIF försäkringsbolaget agentur", "Försäkringsaktiebolaget National Stiftadt 1905", varierande storlekar varav den största 35x50 cm
Emaljskador, lagningar
433188
2017-01-16