Soffa jugend

Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, jugend, tidigt 1900-tal, massiv ek, skuren dekor, bredd 183, höjd 97 cm.

Senare stoppning och resår, smärre slitage på klädsel

433194

2017-01-14