Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, jugend, tidigt 1900-tal, massiv ek, skuren dekor, bredd 183, höjd 97 cm.
Senare stoppning och resår, smärre slitage på klädsel
433194
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här